پوستر کنفرانس
 
فهرست ژورنال های مورد نظر دبیرخانه جهت چاپ مقالات پذیرفته شده در کنگره یکشنبه بیست و هشتم آذر ماه اعلام خواهد شد.
بدینوسیله به اطلاع می رساند برابر با هماهنگی های صورت پذیرفته شده با برخی مجلات ISI,ISC و همچنین برخی ژورنال های علمی و پژوهشی ، فهرست این ژورنال ها جهت چاپ مقالات پذیرفته شده در کنگره در روز یکشنبه بیست و هشتم آذر ماه اعلام خواهد شد. کلیه پژوهشگرانی که مقالات آنان در کنگره پذیرفته شده است ، می توانند پس از اعلام اسامی ژورنال ها و انجام تحقیقات لازم از دانشگاه های مربوطه در خصوص میزان اعتبار ژورنال موردنظر ، نسبت به درخواست و انجام مراحل ثبت نام جهت پذیرش و چاپ مقالاتشان اقدام نمایند. گفتنی است اخذ پذیرش در کلیه ژورنال ها در مدت زمان بین 10 الی 30 روز انجام خواهد شد. اطلاعات تکمیلی در زمان مربوطه اعلام خواهد شد.
1395/09/13 ادامه مطلب


پیرو تفاهم نامه های منعقد شده و با تصویب کمیته سیاستگذاری کنگره پژوهشگرانی که دانشجوی یکی از ده دانشگاه برتر تولید علم در رتبه بندی سیویلیکا می باشند می توانند از خدمات رایگان بودن مقالات سوم به بعد بهره ببرند.
ده دانشگاه برتر تولید علم کشور به ترتیب : دانشگاه تهران - دانشگاه پیام نور - دانشگاه تربیت مدرس - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه فردوسی مشهد - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - دانشگاه شهید باهنر کرمان - دانشگاه صنعتی شریف - دانشگاه تبریز لازم است پژوهشگران محترم جهت استفاده از این خدمت حتما تصویر کارت دانشجویی تاریخ دار خود را از قسمت ارسال فایل سامانه کاربریشان ارسال نمایند.
1395/07/30 ادامه مطلب


تنها اصل مقالات توسط دبیرخانه کنگره دریافت می گردد و چکیده مقالات به هیچ عنوان مورد بررسی واقع نخواهد شد.
پژوهشگر گرامی ، لطفا دقت بفرمایید که شما تنها یکبار فرصت ارسال یک مقاله را دارید و در این فرصت شما باید تنها اصل مقاله را ارسال فرمایید. مطابق با مصوبه کمیته علمی کنگره تنها اصل مقاله توسط دبیرخانه دریافت و بررسی می گردد و به مقالات عزیزانی که تنها چکیده مقاله را ارسال می نمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد. برای دریافت راهنمای نگارش اصل مقالات می توانید به لینک موجود در ستون سمت راست سایت مراجعه فرمایید. ضمنا دقت نمایید که مقاله ارسالی از هر نظر بدون نیاز به اصلاحات احتمالی باشد ، زیرا امکان ویرایش پس از ارسال مقاله وجود نخواهد داشت.
1395/03/18 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات پذیرفته شده کنگره در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) و کنسرسیوم محتوای ملی
به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند ، برابر با هماهنگی های صورت پذیرفته انشاالله کلیه مقالات پذیرفته شده در کنگره تا حداکثر دو ماه پس از تاریخ برگزاری آن در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) و همچنین کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.
1395/03/03 ادامه مطلبيكشنبه 21 آذر ماه 1395